Towarzystwo Polsko-Szwedzkie zaprasza na spotkanie z Hermanem Lindqvistem, które odbędzie się w piątek 6 marca o godzinie 18:00 w Centralnej Bibliotece PTTK przy ul. Senatorskiej 11. Liczba miejsc ograniczona, udział w spotkaniu możliwy będzie po dokonaniu rejestracji na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 TP-S Herman-Lindqvist-06.03.2020-1


 

Towarzystwo Polsko-Szwedzkie zaprasza na spotkanie z Hermanem Lindqvistem, które odbędzie się w środę 6 listopada o godzinie 18:00 w Centralnej Bibliotece PTTK przy ul. Senatorskiej 11. Liczba miejsc ograniczona, udział w spotkaniu możliwy będzie po dokonaniu rejestracji na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 H--L-Lindqvist-plakat-A-4

 


 

Towarzystwo Polsko-Szwedzkie zaprasza na spotkanie z Peterem Johnssonem, historykiem i korespondentem zagranicznym, które odbędzie się w piątek 18 października o godzinie 18:00 w Centralnej Bibliotece PTTK przy ul. Senatorskiej 11. Wstęp wolny po dokonaniu rejestracji na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.TP-S--Plakat-Peter-Johnsson-1


 

Towarzystwo Polsko-Szwedzkie serdecznie zaprasza na spotkanie z Katarzyną Tubylewicz, autorką książki "Sztokholm. Miasto, które tętni ciszą". Spotkanie odbędzie się w siedzibie Towarzystwa przy ul. Senatorskiej 11 w Warszawie (3 piętro) dnia 20 września 2019 r. o godzinie 18:00. Wstęp możliwy będzie po wysłaniu zgłoszenia na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Ilość miejsc ograniczona. Na miejscu można będzie nabyć książkę z podpisem autorki.

0001

 


 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie. Ilość miejsc ograniczona, prosimy o zgłoszenia na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Herman-Lindqvist---spotkanie